בלוג בנושא המלצות סקס ומין בארץ ישראל
איך למצוא זיונים בעיר זרה

איך למצוא זיונים בעיר זרה

בתור איש מכירות מצאתי את עצמי מידי פעם מרחיק לאזור הדרום. בדרך כלל הייתי מבצע את הכל בצורה מרוכזת ויוצא ליום או יומיים לאזור הדרום. כך יכולתי לפגוש לקוחות פנים אל פנים ולסגור כמה שיותר מכירות. אבל לא כל יום הגיע הרגע הזה שבו סיימתי לעבוד. מצאתי את עצמי בעיר זרה, עם צורך דחוף לנוח, לנקות את הראש ולהירגע מכל לחצי היום יום. כאשר אנו בבית, אני מרים טלפון לחבר ויוצאים לאיזה כוס בירה או אולי מרימים טלפון לאחת היזיזות. אבל בעיר זרה לפעמים הרגשתי לבד.

אז איך מוצאים זיון בעיר זרה?

על סמך הניסיון שלי יש כמה אפשרויות. ניסיתי את כולן, חלקו יותר טובות חלקן פחות טובות:

  1. שימוש באפליקציות ורשתות חברתיות – האמת שעם קצת סבלנות ניתן בקלות למצוא נערות שמחפשות זיון באפליקציות. יש טינדר, יש טוויטר… לא חסר. באמת מצאתי זיונים טובים באפליקציות הללו. אך ישנו חיסרון, לוקח קצת זמן לחמם את העניינים. לעתים יש לדבר במשך כמה ימים עד שהעניינים מבשילים לפגישה. לכן כאשר יוצאים ללילה אחד, ורק מתפנים בשעות הערב, זה לא תמיד מביא תוצאות. צריך לזרוע את הזרעים ואולי בפעם הבאה שתבקרו בעיר יצא מזה משהו.
  2. מועדונים – מועדונים יכולים להיות מקום טוב לפגוש בו בחורות. כמובן בתנאי שאתם גברים שיודעים לשחק את המשחק. יודעים איך לפלרטט עם הבנות ולהשכיב אותן. אבל הבעיה שלי היא שבנסיעת עבודה אין לי ממש את האפשרות לצאת עד מאוחר ולשתות, אני חייב להשכים קום ולהמשיך לעבוד. הבעיה השנייה היא שהבילויים הללו הם בעיקר בסוף השבוע.
  3. נערות ליווי – האפשרות שאותה אפשר להגדיר כ“ללכת על בטוח“, היא באמצעות שירותי ליווי. יש כמה יתרונות: אפשר לגשת ישר לעניין, אפשר לעשות זאת בכל יום ובכל שעה. וגם אם יש לכם בעיה של מקום תוכלו לבקר בדירות דיסקרטיות בבאר שבע. ובתור בונוס אפשר להזכיר כי הרמה של הבחורות היא כמה דרגות מעל כל מה שתמצאו במקומות אחרים. במועדונים אתם פשוט מנסים את מזלכם עם מה שיש, כאן אתם ממש בוחרים מקטלוג.