בלוג בנושא המלצות סקס ומין בארץ ישראל
הכירו את האזורים הארגוניים של האישה

הכירו את האזורים הארגוניים של האישה

האזורים הארגוניים הם האזורים הרגישים למגע. כאשר אנו מקיימים יחסי מין אנו לפעמים מתמקדים באברי המין ושוכחים שישנם עוד אזורים רבים בגוף המגיבים לגירוי. הכרות עם אותם האזורים הארגוניים יכולה לסייע לעוררות מינית במהלך המשחק המקדים וגם להגברת הריגוש המיני במהלך קיום יחסי המין. במאמר זה נדבר על כמה מהאזורים הארגוניים החשובים.אך שימו לה כי כל בת זוגה יכולה להגיב אחרת לגירוי. השונות יכולה להתבטא גם בתחושות וגם באופי הגירוי הנדרש באותם אזוריים. אולי זה יעזור לכם בפעם הבאה שתבלו עם בת הזוג בחופשה רומנטית באילת או עם נערת ליווי בבת ים בחדר לפי שעה.

אל תשכחו שגם נדרשת חקירה אישית של אותם האזורים. 

אוזניים – החלטנו לשים את האוזניים בראש הרשימה מכיוון שזהו אחד האזורים המוזנחים. לאוזניים יש הרבה מאוד פוטנציאל ובעזרת הגירוי הנכון הן יכולות להוסיף הרבה לחוויה. זהו לא רק המגע החיצוני באוזן, אלא גירוי הקולטנים העדינים שבתוך האוזן. מגע בעור החיצוני של האוזן יכול להיות הבסיס, אך גם לחישה, ליקוק פנימי או נשיפה יכולים לעשות עבודה נהדרת.

טַבּוּר – הטבור, יחדיו עם הבטן התחתונה הם אזור ארגוני חשוב. ניתן לגרות אותו באמצעות מגע האצבעות, נשיקות ואפילו ליקוקים. גם נשים וגם גברים נהנים מגירוי זה, אך נראה שנשים חוות זאת בעצמה גדולה יותר. וזוהי גם הסיבה מדוע גברים לא תמיד מודעים למלוא הפוטנציאל. הטבור גם לא רחוק מאברי המין, כך שניתן להתעכב עליו קצת בדרככם למקומות הנכונים. זה מסייע לבנות את הציפייה. 

כפות הרגליים והבהונות – אם אמרנו שהאוזניים מוזנחות, אז כפות הרגליים והאצבעות מוזנחות כפליים ונחשבות שלא בצדק לאיזו התנהגות קינקית. זהו אזור עם הרבה מאוד קצות עצבים והוא מגיב יפה לגירוי. אך שימו לב כי עבור נשים מסוימות זהו יכול להיות גירוי אינטנסיבי מידי ואפילו לכיוון האי נעימות. התחילו עם עיסוי, בדרך כלל זה תמיד עובד. אחר כך תוכלו לנסות שיטות גירוי אחרות.

ואל תשכחו ליהנות מכך. אלו הן לא נקודות ציון טכניות. כל יחסי המין צריכים להתנהל בצורה זורמת ונעימה. גם לא חייבים לעבור דרך כל הנקודות בכל פעם.