בלוג בנושא המלצות סקס ומין בארץ ישראל
מבוא לאקסיבזיוניסם

מבוא לאקסיבזיוניסם

בדרך כלל אנו מקיימים סקס באופן פרטי ודיסקרטי, כמו למשל כאשר אנו מבלים בדירות דיסקרטיות ברמת גן. אבל זה לא חייב להיות כך, ויש אנשים המפיקים גירוי נוסף כאשר מישהו מסתכל או כאשר הם חווים את הסיכון שאולי מישהו יראה כמו בסקס ברכב.

נראה שהתכונה הזו קיימת בכל אחד מאיתנו בצורה מסוימת. זוהי הסיבה מדוע אנו לפעמים מצלמים את עצמנו מאוננים או מקיימים יחסי מין, ויש גם כאלו המעלים זאת לרשת או משתמשים בפלטפורמות לצוויה חייה.

ישנה בעייתיות גדולה בנושא, גם בגלל התפיסות שלנו וגם בגלל היחס של החברה; למשל זה ממש עשוי לגרום לנו לבעיות עם החוק. אך כמובן שישנן גם דרכים לעשות זאת בצורה הנכונה. כמו למשל באמצעות האינטרנט, או בהזמנת שותפים לחדר המיטות שיתבוננו בנו מקיימים יחסי מין.
סביר להניח שיהיה לך קצת קשה לשווק את הרעיון לבת הזוג, זה תלוי מאוד באישיות והפתיחות שלה. וזה תלוי גם בכמה רחוק תרצו ללכת עם הנושא. חשוב מאוד שתהיה הסכמה ונכונות מצד שני בני הזוג, אחרת זה פשוט לא יעבוד.

אחת הדרכים לעשות זאת ולהפחית סיכונים והתנגדויות היא באמצעות האינטרנט. אתם יכולים למצוא פלטפורמות בהן תוכלו לאפשר לאחרים לצפות בכם, אך גם תהיה לכם שליטה מסוימת על רמת הפרטיות. למשל תוכלו להסתיר את הפנים באמצעות מסכות. כך תוכלו ליהנות מתוספת הריגוש, אך לא להסתכן יותר מידי בחשיפה וחדירה לפרטיות. כיום הדברים הללו מאוד מקובלים. למעשה אפילו תוכלו להרוויח מכך כסף בפלטפורמות מסוימות, אך כאן כנראה שכן תצטרכו להיחשף קצת יותר על מנת להצליח.

אם אינך מצליח לרתום את בת הזוג לעניין, תוכל להתנסות בחוויה לבדך. ניתן לעשות זאת באמצעות אוננות. איננו שולחים אותך לאונן במקומות ציבוריים, גם כאן תוכל לעשות זאת באמצעות האינטרנט. באותן הפלטפורמות ישנם גם אנשים הנוהגים לאונן ולתת לאחרים לצפות בהם. זה בהחלט מוסיף הרבה לריגוש. לגבי נערות ליווי, אולי הן יכולות להיות שותפות, אך זהו לא בדיוק שירות סטנדרטי שהן מעניקות וזה תלוי מאוד במוכנות האישית של נערת הליווי. נערות הליווי מאוד פתוחות ביחסי המין, אך תחת מעטה הדיסקרטיות.