בלוג בנושא המלצות סקס ומין בארץ ישראל
למה אנשים אוהבים להריח תחתוני נשים

למה אנשים אוהבים להריח תחתוני נשים

גברים מגיעים לבקר בדירות דיסקרטיות בפתח תקווה, ושם הם מגשימים את הפנטזיות שלהם. יש את הדברים הסטנדרטיים ולפעמים יש גם פטישים מיוחדים. אבל אם יש משהו שנראה שגברים רבים אוהבים לעשות זה להריח את התחתונים המשומשות של הנשים.

אבל מדוע אנו אוהבים לעשות זאת? האם זוהי סטייה ולא יותר או שיש סיבות טובות המסבירות מדוע אנו אוהבים לעשות זאת?

הסיבה לכך היא די פשוטה ואין צורך ביותר מידי מחקרים מדעיים כפי שסקסולוגים אוהבים לעשות. הסיבה לכך היא שאנחנו אוהבים כוס. נסו לדמיין ילד קטן ואת אהבתו לשוקולד. סליחה, לא רצינו לערב ילדים בתמונה ואין כאן שום רמיזה פדופילית. אנחנו רק רוצים להגיד שגבר אוהב כוס כפי שילד אוהב שוקולד. עכשיו דמיינו את עטיפת השוקולד, לאחר שכל היום הסתובבתם איתו בכיס. העטיפה מלאה בשאריות שוקולד דביק – היא מריחה כמו שוקולד ויש לה טעם של שוקולד. ואיך שלא נסתכל על זה, היא עושה לכם את הגירוי ששוקולד יוצר.

ועכשיו נשים את השוקולדים בצד ונדבר על הדבר האמתי. אם הכוס של האישה הוא כמו שוקולד, התחתונים הם העטיפה. ולאחר שהאישה הסתובבה כל היום עם התחתונים, הם מלאים בריח של כוס. וזה מה שאנחנו אוהבים להריח.

השוקולד השני שאנו אוהבים הוא הזיון עצמו. לזיון יש ריח משלו, זהו לא סתם ריח של שוקולד, זהו ריח משודרג. בזמן קיום יחסי המין או האוננות הכוס מפריש את כל המיצים שאנחנו אוהבים. ואם התחתונים של האישה מלאים בזה, עוד יותר טוב…

אז אם תרצו להרגיש טוב במהלך היום, אם תרצו להתחמם לקראת יחסי המין שתחזרו הביתה. או שסתם תרצו לאונן עם משהו מגרה – אתם יכולים להושיט את היד לערמת הכביסה ולקחת את התחתונים של בת הזוג. ואם יש שם את התחתונים שהיא לבשה אתמול אחרי הזיון, עוד יותר טוב.

להריח תחתונים זה דבר טבעי, לפחות לפי הביולוגיה שלנו. זה יוצר לנו גירוי. צביעות והתחסדות אולי חוסמת אותנו מלהיות חופשיים ולכן איננו עושים זאת. אבל הביולוגיה לא טועה, תוכלו לנסות ולראות בעצמכם.